Rocznik 2011: Kolejne turniejowe doświadczenia

W minioną niedzielę 7 stycznia podopieczni trenera Filipa Ziółkowskiego z rocznika 2011 mierzyli swoje siły w turnieju halowym zorganizowanym przez MKS Piaseczno.

W czasie turnieju rywalizowaliśmy m.in. z zespołami taki jak: Delta Warszawa czy Mazur Karczew. Turniej obfitował w mnóstwo pięknych bramek oraz składnych akcji. Poziom był naprawdę bardzo wysoki, ale najważniejsza była dobra zabawa. Gracze Soccer Kids świetnie bawili się na hali w Piasecznie i to jest najważniejsze. Nasza drużyna zapisała na swoim wszystkie możliwe wyniki. „Soccerowcy” schodzili z parkietu jako zwycięzcy, przegrani oraz jako zawodnicy którzy z rywalami zremisowali. Co ciekawe do najlepszej drużyny turnieju wybrany został Ksawier Kruk, który na co dzień trenuje w Domaniewicach, gdzie mieści się odział UKS Soccer Kids.

Nasi zawodnicy odhaczyli już turnieje w Grodzisku Mazowiecki i Piasecznie, przed zespołem kolejne turnieje w Skierniewicach, Głownie i Karczewie. Im więcej grania tym lepiej!

UKS Soccer Kids-2011: Filip Zarzycki, Mateusz Ruta, Alan Młynarski, Igor Łukawski, Alan Lasota, Szymon Gajda, Michał Gajda, Bartek Ciupa, Tomasz Wojciechowski, Nikodem Plichta, Franek Tomasik, Ksawier Kruk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *