Rocznik 2010: Lepsi od Legii Soccer Schools w Słupnie

Nasz zespół z rocznika 2010 wzięł udział w turnieju w Słupnie. Nasza ekipa spisała się świetnie i zajęła drugie miejsce. W niedzielnym turnieju w Słupnie nasi gracze trafili do grupy z Królewskimi Płock, Soccer Słupno I oraz Legia Soccer Schools Płońsk.

Zespół trenera Macieja Grzegorego wygrał pierwszy mecz z Królewskimi Płock po golach Adama Dylika i Filipa Pawlaty 2:1. W kolejnym meczu łowiczanie zremisowali po bardzo ciekawym meczu z Soccerem Słupno 1:1, a w ostatnim grupowym meczu dali koncert gry przeciwko Legii Soccer Schools. Nasza ekipa od początku zaatakowała i strzelił aż 5 goli, nie tracąc ani jednego. Jak widać nie taka straszna jest nawet Legia!

W meczu półfinałowym UKS Soccer Kids 2010 pokonał bo bardzo ciekawym meczu drużynę AP Chlebnia 3:2. Niestety w meczu finałowym łowiczanie szybko stracili gola z Deltą Słupno i mimo wielu prób nie udało się doprowadzić do remisu. Łowiczanom zabrakło szczęścia, gdy w ostatnich minutach rywali uratował słupek. W turnieju w Słupnie najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik UKS Soccer Kids – Adam Dylik, który strzelił sześć goli w turnieju.

Grupa:
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – Królewscy Płock 2:1; br.: Adam Dylik, Filip Pawlata
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – Soccer Słupno I 1:1; br.: Adam Dylik
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – Legia Soccer Schools 5:0; br.: Adam Dylik 2, Paweł Lenarczyk, Miłosz Soja, Bartosz Kośmider
Półfinał:
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – AP Chlebnia 3:2; br.: Adam Dylik 2, Miłosz Soja
Finał:
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – Delta Słupno 0:1

UKS Soccer Kids-2010 Łowicz: Bartosz Kośmider, Jan Węglik, Miłosz Soja, Filip Pawlata, Paweł Lenarczyk, Adam Dylik, Filip Pawlata, Filip Makoś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *