Rocznik 2010: Dobry występ Soccer Kids w Skierniewicach

Zawodnicy UKS Soccer Kids Łowicz z rocznika 2010 wzięli udział w Memoriale im. Andrzeja Zelenaya, który odbył się w Skierniewicach.

Do rywalizacji przystąpiły oprócz Soccer Kids jeszcze pięć innych zespołów – Unia Skierniewice, Widok Skierniewice, UKS AP Rawa Mazowiecka, Relax Radziwiłów oraz Jutrzenka Drzewce. W turnieju wszystkie drużyny grały ze sobą, ale nie była prowadzona oficjalna tabela.

– Jestem bardzo zadowolony z gry w turnieju. Od pierwszego do ostatniego meczu graliśmy tak jak się uczymy. Każą akcję próbowaliśmy rozgrywać krótkim podaniem od własnej bramki, szukaliśmy pojedynków z rywalami i nie baliśmy się dryblować. W każdym ze spotkań mieliśmy mnóstwo sytuacji podbramkowych i z tego można być zadowolonym. Wyniki były bardzo dobre, ale nie najważniejsze. Cieszy mnie bardziej sama gra i to, że zawodnicy sami czują, że nasza gra może być fajna i skuteczna – ocenił trener Maciej Grzegory

UKS Soccer Kids Łowicz: Miłosz Soja, Filip Pawlata, Adam Dylik, Paweł Lenarczyk, Filip Makoś, Jan Węglik, Franciszek Kosmowski, Bartosz Kośmider.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *